jak działamy

Nasze Portfolio

zobacz

Jak działamy

Artneo Studio to kreatywna grupa fotograficzno-filmowa. Obrazy, które kreujemy powstają z niezwykłej pasji i to właśnie dzięki temu, każda produkcja staje się niepowtarzalną opowieścią.

Zlecenia obsługujemy kompleksowo.

 

Produkcja sesji zdjęciowych lub filmowych zazwyczaj składa się z 4 etapów:

 

1. POMYSŁ

Na początku jest idea. Podczas rozmów z Klientem określamy potrzeby i cele produkcji. Później uruchamiamy wyobraźnię i puszczamy wodze fantazji, staramy się znaleźć i wypracować pomysł, który trafi w samo sedno. Wspólnie opracowujemy scenariusz, storyboard oraz wizualną koncepcję obrazu.

 

2. PRZYGOTOWANIE

Na tym etapie przeprowadzamy wizję lokalną, tworzymy zespół specjalistów, dobieramy odpowiedni sprzęt zgodnie z wymaganiami produkcji, ustalamy harmonogram prac i dokładnie szacujemy budżet projektu. Przygotowujemy plan realizacji zdjęć.

 

3. PRODUKCJA

Kamera, aparat, klik, akcja! Przystępujemy do realizacji zdjęć fotograficznych lub filmowych, zgodnie z ustalonymi wcześniej założeniami, harmonogramem i treścią scenariusza. Wyobraźnia staje się już utrwalonym obrazem, jednak ciągle surowym i wymagającym ostatecznej obróbki.

 

4. POSTPRODUKCJA

Obszerny materiał przechodzi selekcję, w przypadku filmu zostaje pocięty i zmontowany. Wybrane zdjęcia lub złożony film podlegają dalszej obróbce: koloryzacji, manipulacji cyfrowej fotografii, dodaniu elementów graficznych, opisów, animacji 2D lub 3D, udźwiękowieniu i dodaniu lektora.

 

Dla każdego zrealizowanego materiału w porozumieniu z Klientem możemy opracować i zapewnić strategię działań, dzięki którym zostanie on odpowiednio wypromowany w mediach i osiągnie założone cele.